KONST / Litografier / Färglitografi 12756189
nr 1275 6189
Bert Håge Häverö
(1932-2014), Sverige
Färglitografi, Bröllop i skärgården, EA-upplaga. Signerad. Motivet: 38x51 cm
Bert Håge Häverö, svensk målare född 1932, död 2014.
måndag 16 september 2019
kl 18:33:02
Bert Håge Häverö
Läs mer om Bert Håge Häverö